21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości. Jest to jedno z tych nietypowych świąt, które wywołuje w nas pozytywne emocje. Jest okazją, by podnieść naszą życzliwość i uprzejmość na wyższy poziom. Obchody Dnia Życzliwości sprzyjają integracji społeczności szkolnej i klasowej. Warto walczyć o to, by relacje między uczniami były nie tylko poprawne, ale nacechowane tolerancją i wzajemną sympatią. W związku ze wzrastającą agresją wśród dzieci i młodzieży, każde nawet nietypowe działanie, przybliża nas do bezpiecznej szkoły.

22 listopada  w naszej szkole obchodzić będziemy Światowy Dzień Życzliwości. Jest to jedno z tych nietypowych świąt które wywołuje w nas pozytywne emocje. Kolorem przewodnim tego dnia będzie kolor żółty. Kolor ten będzie przypominał nam o tym, że mamy świecić przykładem jak słońce na niebie.

Życzliwym bądź dla innych

Serce swe innym okaż

Bądź dobry i cierpliwy

Pokaż, że Ty też kochasz