W naszej szkole funkcjonuje dziennik elektroniczny UONET+ firmy Vulcan. Dziennik jest bezpłatny dla uczniów i rodziców.

System Uczniowie Optivum NET+ (UONET+) udostępnia swoje zasoby uprawnionym użytkownikom poprzez Internet. Narzędziem pracy użytkownika systemu jest komputer (PC) lub dowolne urządzenie typu Laptop, Notebook, Tablet, Smartfon posiadający dostęp do Internetu. To system usprawniający pracę całej szkoły oraz ułatwiający komunikację pomiędzy szkołą, a rodzicami. Umożliwia rodzicom stały kontakt ze szkołą. Pozwala na bieżące śledzenie postępów dziecka w nauce, prowadzenie korespondencji z nauczycielami i wychowawcą. Ponadto oferuje zarówno uczniom, jak i ich rodzicom dostęp do aktualnych informacji dotyczących ocen, nieobecności, uwag nauczycieli, tematów lekcji i zadanych prac domowych.

Aby uzyskać dostęp do konta swojego dziecka należy podać wychowawcy klasy swój aktualny adres e-mail. Najlepiej zrobić to dostępnym na stronie internetowej szkoły bądź w sekretariacie druku Deklaracji chęci korzystania z e_dziennika. Po wprowadzeniu przez wychowawcę Państwa danych należy przejść procedurę pierwszego logowania:

Instrukcja pierwszego logowania – wersja skrócona

 Instrukcja pierwszego logowania – wersja pełna

 Film – Jak po raz pierwszy zalogować się do E – dziennika UONET+

 Podręcznik użytkownika

 Deklaracja chęci korzystania z e-dziennika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *