Szkoła Podstawowa nr 3 w Rabce – Zdroju

Zakończyła się akcja -„Szkolne przygody słodziaków”

W szkole zakończyła się akcja -„Szkolne przygody słodziaków”. Uczniowie klas I, II i III byli twórcami kolejnych przygód Gangu Słodziaków, a najlepsze prace zostały nagrodzone. Nagrody w postaci Słodziaków otrzymali następujący uczniowie:
Łucja Bednarczyk z kl.I, Skawska Natalia z kl. I, Wójciak Malwina z kl. I, Alicja Patalita z kl. II, Wójciak Maria z kl. III oraz Nina Kwiatkowska z kl. III. Nagrody w postaci książki „Gang Słodziaków” dostali Laura Stanisz kl. I, Jurzec Maksymilian kl.I, Jan Wójciak kl. II, Alicja Rączka kl. II, Wojciech Zduniewicz kl.II i Maciej Bednarczyk kl. II. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *