Szkoła Podstawowa nr 3 w Rabce – Zdroju

Konkurs na najlepszą gazetkę klasową

Szkolna Rada Uczniowska zorganizowała konkurs na najlepszą gazetkę klasową, upamiętniającą setną rocznicę odzyskania niepodległości.
W konkursie wzięły udział klasy czwarte, piąte, szóste, siódma i ósma.23 października nastąpiło rozstrzygnięcie. Komisja w składzie p. Grażyna Majchrowicz, p. Małgorzata Bala oraz przedstawiciele SRU W. Bednarczyk i D. Gawron ocenili gazetki, biorąc pod uwagę przekaz historyczny i estetykę wykonania.
Wszystkie ekspozycje zasługiwały na pochwałę, ale szczególnie wyróżniły się tablice klasy VIII i IVB. To właśnie uczniowie tych klas zdobyli ex aequo I miejsce. Dla zwycięzców Rada Rodziców ufundowała nagrody-słodycze. Gratulujemy ! Ku chwale Niepodległej !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *