We wtorek 26 września jest to Europejski Dzień Języków. Z tej okazji Rada Uczniowska naszej szkoły zorganizowała konkurs, w którym klasy przedstawiały na drzwiach swojej sali różne zwroty w języku obcym ( dla wylosowanego wcześniej kraju europejskiego). Na drzwiach pojawiły się też inne ozdoby i ciekawostki.

W konkursie oceniane były – wkład pracy, pomysłowość, estetyka i ogólny odbiór pracy.
Zwyciężyła klasa 6, na drugim miejscu znalazła się klasa 7, a trzecie miejsce otrzymały ex aequo klasy 5 z klasą 8.
To dopiero początek konkursu klas, przed nami cały rok szkolny w którym przewidujemy kolejne konkursy i akcje. Za zajęcie poszczególnych miejsc, oraz za udział klasom przyznano punkty. W kolejnych konkursach klasy mają szanse na zdobycie kolejnych, a końcowe rozstrzygnięcie i wybranie SUPER KLASY w roku szkolnym 2023/2024 będzie miało miejsce na koniec roku.
Dziękujemy organizatorom i osobom, które włączyły się w zabawę. Zwycięskim klasom gratulujemy!