Tegoroczne Jasełka zostały przygotowane przez uczniów klasy VI pod opieką s. Anny.

Nasi aktorzy włożyli wiele trudu, aby jak najlepiej przybliżyć szkolnej społeczności wydarzenia związane z Bożym Narodzeniem: dwie dziewczynki zmęczone przygotowaniami do Świąt zasnęły  i nieoczekiwanie „przeniosły się” do Betlejem, gdzie były świadkami wydarzeń sprzed ponad dwóch tysięcy lat.

W klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas również kolędy wykonane przez uczniów Koła Muzycznego pod kierownictwem p. mgr Grzegorza Bryniarskiego.

Następnie zostały wręczone nagrody za udział w Szkolnym Konkursie na najpiękniejsze kartki  i ozdoby świąteczne zorganizowanym przez p. mgr Monikę Świder i p. mgr Beatę Rapacz.

Na zakończenie apelu p. wicedyrektor mgr Marzena Figura złożyła podziękowania

oraz życzenia Świąteczne wszystkim uczniom i pracownikom szkoły.