Organizatorzy i Partnerzy imprezy charytatywnej
„Mikołaj w akcji-zbieramy dla dzieci , podopiecznych PSONI Koło w Rabce – Zdroju”

zapraszają Uczniów i Nauczycieli Szkół w Rabce -Zdroju do udziału w dziele charytatywnym na rzecz dzieci,  podopiecznych  PSONI Koło w Rabce – Zdroju.

Wszystkie działania będą się odbywać w Internecie na stronach Facebooka.

W akcji może wziąć udział każdy, kto:

• podejmie wyzwanie wykonania dowolnej aktywności ruchowej : bieg, marsz z kijkami, spacer, jazda na łyżwach, na rolkach, zabawa na świeżym powietrzu itp., lub innej aktywności ruchowej,
  • następnie zrobi zdjęcie lub nagra krótki filmik (koniecznie w czapce Mikołaja),
  • zamieści je na swoim profilu na Facebooku z hasztagiem #mikołajwakcjizbieramydladziecizpsoniwrabce
  • oraz wpłaci dowolną sumę na konto utworzone na zrzutka.pl. Link do zrzutki będzie aktywny od 6 grudnia 2021 r.

Zachęcamy do nominowania swoich znajomych do udziału w akcji.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci, podopiecznych PSONI Koło w Rabce- Zdroju z siedzibą przy ul. Podhalańskiej 42b.

Bądźcie z nami! Razem możemy nieść radość i pomoc drugiemu człowiekowi.

Organizatorzy i Partnerzy

Rabka-Zdrój, 06-24 grudnia 2021