Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Rabce – Zdroju informuje o możliwości przedstawienia oferty na remont sanitariatów. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do zapytania ofertowego.

Załącznik nr 1 –  Zapytanie ofertowe na remont łazienki w Szkole Podstawowej nr 3 w Rabce – Zdroju.

Warunki udziału w postępowaniu
  1. Wykonawca posiada kompetencje i uprawnienia do prowadzenia i wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania.
  2. Wykonawca posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie wystarczającym do należytego wykonania zamówienia.
  3. Wykonawca dysponuje odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia.
  4. Wykonawca jest w sytuacji ekonomicznej i finansowej, która umożliwia należyte wykonanie zamówienia
Termin składania ofert:

7 dni po publikacji zapytania ofertowego – 4 maja 2023 r. Oferty złożone po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane.

Akceptowalne formy składania ofert:

Wersja elektroniczna (skany podpisanych dokumentów) wysłana na adres: dsp3@wp.pl

Informacje dotyczące wyboru najkorzystniejszej oferty.
  1. O wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający zawiadomi wybranego wykonawcę.
  2. Nie dopuszcza się składania ofert częściowych.
  3. Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.
  4. Po wyborze najkorzystniejszej oferty z wybranym wykonawcą zostanie podpisana umowa.