Andrzejki – ten wyjątkowy i oczekiwany przez wszystkich wieczór uczniowie klas IV – VIII hucznie obchodzili w czwartek 24 listopada. Korytarz, na którym odbywała się zabawa, zyskał piękny, nastrojowy wygląd dzięki pomysłowości uczniów klas VIII. Uczniowie najstarszych klas zapewnili również świetną muzykę – wybrane przez nich utwory zadowoliły gusty wszystkich uczestników zabawy. Wybrano króla i królową balu, którym uroczyście nałożono korony na głowy, przy gromkich oklaskach zebranych na parkiecie uczestników zabawy. Rodzice zapewnili wykwintne menu – były pizze, przekąski i dużo napojów dla spragnionych fanów wyczerpujących rytmów. Szkolne andrzejki zakończono „belgijką” tańczoną zarówno przez tych, którzy ją umieli tańczyć, jak i tych którzy po raz pierwszy uczestniczyli we wspólnej tanecznej zabawie.

Dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu Andrzejek 2022.