Komenda Powiatowa Policji przy współudziale władz samorządowych z terenu województwa małopolskiego  organizuje konkurs pt.: „Wnuczek, wnuczka edukuje- babcia, dziadek się stosuje”.

Konkurs jest apelem do wszystkich młodych ludzi o przekazanie ostrzeżeń seniorom ze swoich rodzin oraz seniorom mieszkającym w sąsiedztwie.             Im więcej seniorów będzie świadomych, tym mniej znajdzie się w gronie poszkodowanych. Wyróżniający się uczniowie otrzymają nagrody rzeczowe        z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz dyplomy, potwierdzające ich aktywność w zakresie dbania o bezpieczeństwo seniorów,    a także zostanie dla nich przygotowana uroczysta gala wręczenia nagród.

Konkurs rozpoczyna się 23 września 2021 roku. Termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych upływa 23 listopada 2021 roku.  Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. Regulamin i inne dokumenty są do pobrania na stronie www.malopolska.policja.gov.pl – „Wnuczka, wnuczek edukuje — babcia, dziadek się stosuje!” Pomóż chronić seniorów.

Forma pracy: zdjęcie, grafika, MEM, plakat, kolaż. Format dowolny.

Udział jest dobrowolny, niemniej jednak zachęcamy do jak najliczniejszego udziału
w przedsięwzięciu i złożenia swoich prac w pokoju pedagoga szkolnego lub wychowawcy klasy do dnia 23.11.2021