Jasełka szkolne

21 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyły się Jasełka.
Świąteczny klimat sprawia, że stajemy się dla siebie bardziej życzliwi i dobrzy. Tegoroczne Jasełka pt.”Muzyka Bożego Narodzenia”, ukazały jak przez wieki przychodzący Jezus zmienia ludzkie serca.
W przedstawieniu pod kierunkiem s. Anny Kaczmarczyk wzięła udział klasa Va oraz uczniowie z klas: Vb, VIa, VII i VIII. Pan Dyrektor mgr Andrzej Zając złożył wszystkim świąteczne życzenia. Atmosfera zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia została podkreślona przez śpiew kolęd w wykonaniu uczniów naszej szkoły, pod kierunkiem Pana mgr Grzegorza Bryniarskiego.
Życzymy, aby „Muzyka Bożego Narodzenia” na długo pozostała w naszej pamięci i wciąż na nowo przemieniała nasze serca.