Szkoła Podstawowa nr 3 w Rabce – Zdroju

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Po wakacyjnej przerwie znów rozbrzmiał dzwonek rozpoczynający Nowy Rok Szkolny 2018/19.Pan Dyrektor mgr Andrzej Zając bardzo serdecznie przywitał wszystkich zebranych – Rodziców, Nauczycieli i Uczniów a zwłaszcza tych najmłodszych (przedszkolaków) i uczniów klas pierwszych, którzy w tym dniu złożyli uroczyste ślubowanie stając się pełnoprawnymi uczniami szkoły. W tym roku szkolnym opiekę wychowawczą w klasie pierwszej sprawować będzie Pani Małgorzata Bala.Pan Dyrektor poinformował również, iż w tym roku szkolnym funkcję  Wicedyrektora Szkoły pełnić będzie Pani mgr Anna Rypel.

                                               GRATULUJEMY!!!

Początek września to rocznica wybuchu II wojny światowej – Przewodniczący Szkoły przybliżył całej społeczności szkolnej historię tamtych tragicznych dni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *