Trwa challenge, dzięki któremu możemy pomóc małemu chłopcu w walce z chłoniakiem anaplastycznym.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Rabce-Zdroju nie zawiodła i przyjęli nominację od Szkoły Podstawowej Nr 2 w Rabce-Zdroju – wykonała zadanie, wsparła charytatywnie akcję i nominowano kolejne instytucje.

#ChallengeSerduchodlaKubusia

Zapraszamy do akcji:

1. II LO w Rabce-Zdroju

2. Zespół Szkół przy Śląskim Centrum Rehabilitacyjno – Uzdrowiskowym im. dr A. Szebesty w Rabce – Zdroju

3. Branżową Szkołę I Stopnia nr 1 w Rabce-Zdroju.

Zasady:

1) Robimy zdjęcie serca, w każdej postaci, na przykład narysowane lub ułożone z dłoni.

2) Robimy “zrzutę” i wpłacamy uzbieraną kwotę na konto Bądźmy Razem Stowarzyszenie Hospicyjne w Wiśniowej z dopiskiem ,,Kubuś Bachula”

Nr konta: 62 8602 0000 0008 0026 4750 0001

3) Nominujemy do dalszego udziału kolejne instytucje/organizacje pozarządowe/firmy.

4) Nominowani kopiują tekst i razem ze zdjęciem wklejają na swój profil na FB/stronę www (jeśli je mają).

5) Na wykonanie zadania są 2 dni.

Potrzebujemy milionów wielkich serc.

#SerduchodlaKubusia

#RazemzKubusiem