Z radością i dumą informujemy, iż uczennica klasy 7 b, Julia Słońska, zdobyła wyróżnienie w Konkursie Poezji Niemieckjęzycznej.

W tym roku Konkurs Poezji Niemiecko- i Anglojęzycznej po raz pierwszy odbył się w formule zdalnej. Organizatorem był Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie oraz Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej. Konkurs recytatorski miał na celu zainteresowanie młodzieży pięknem poezji obcojęzycznej, doskonalenie znajomości języków obcych oraz stworzenie  możliwości artystycznej rywalizacji i motywowanie do nauki. Do konkursu zgłosiło się 51 uczniów z 16 szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów klasy 7b: Julia Słońska i Sebastian Stolarczyk. Gratulujemy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *