Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Dlatego też w dniu 18 grudnia na hali sportowej naszej Szkoły miały miejsce Jasełka, które zostały przygotowane przez Przedszkolaków z naszego Przedszkola. Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami. Przedszkolaki świetnie wcieliły się w swoje role. Młodzi aktorzy spisali się na medal. Pandemia niestety nie pozwoliła na to, by byli na nich obecni rodzice, jednak wszystko zostało udokumentowane i udostępnione dla najbliższych. Na zakończenie głos zabrał pan Dyrektor Andrzej Zając, podziękował małym wykonawcom i przy okazji złożył życzenia świąteczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *