Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez fundację Widowisk Masowych, oraz miasta Rabka- Zdrój.  Zadaniem uczestników Konkursu jest zrobienie ozdób/dekoracji łatwo montowalnych do sań Świętego Mikołaja (bez wykorzystywania gwoździ, wkrętów oraz innych narzędzi które bezpośrednio ingerują w konstrukcję sań).

Do 20 listopada należy załączyć projekt ozdoby sań Świętego Mikołaja zawierający rysunek, opis używanych materiałów, wymiary ozdoby oraz krótką opowieść o ozdobie (projekt w postaci rysunku poglądowego przygotowanego przez dzieci, opowieść max pół strony formatu A4 zawierający informację o inspiracji).

Uwaga ! W konkursie może wziąć udział maksymalnie 6 grup przedstawiających dekorację sani Świętego Mikołaja. Maksymalna liczba dzieci w jednej zgłoszonej grupie nie może przekroczyć 5 osób.

Wszystkie pytania oraz chęć wzięcia udziału proszę wysyłać na adres olga.dudzik05@wp.pl