Zgodnie z rozporządzeniem MEiN z dn. 5 listopada 2020 r.  w okresie od 9 listopada 2020 roku do 29 listopada 2020 roku organizacja procesu dydaktyczno-wychowawczego i opiekuńczego ulega zmianie:

1) Uczniowie klas I – III i IV – VIII uczą się w trybie zdalnym.

2) Oddziały przedszkolne funkcjonują wg normalnego harmonogramu.

3) Obiady dla dzieci oddziałów przedszkolnych będą wydawane w stołówce szkolnej, dla uczniów kl. I – VIII korzystających ze stołówki mogą być wydawane na wynos po uzgodnieniu z ajentem.

4) Świetlica szkolna może funkcjonować dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, uczęszczających do klas I–III szkoły podstawowej.

Rodzice zobowiązani są zgłosić potrzebę korzystania ze świetlicy szkolnej. Godziny pracy świetlicy wynikają z informacji zebranych od rodziców.

Drodzy Rodzice!

Dziękujemy Wam za zaangażowanie, wsparcie i pomoc w czasie nauki zdalnej Waszych Dzieci. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest to łatwe, zwłaszcza gdy ma się kilkoro dzieci w domu i trzeba jeszcze wykonywać obowiązki zawodowe.

Dziękujemy za każde wskazówki, które na bieżąco przekazujecie nauczycielom i dyrekcji. Wszyscy próbujemy się odnaleźć w trudnej sytuacji, a Państwa uwagi rozwiązywać w miarę naszych możliwości. My – nauczyciele  staramy się, aby ten sposób nauki był atrakcyjny dla dzieci.

Codzienna praca zdalna i aktywność Waszych Dzieci pokazała, że są wspaniali i odpowiedzialni. Mamy świadomość wysiłku, jaki wkładacie w ten proces w obecnej sytuacji i już teraz dziękujemy za motywowanie dzieci do nauki i wszelką pomoc.