Szanowni Rodzice!
Od dnia 26 października 2020r. do dnia 08 listopada 2020r., zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dnia 23 października 2020r.( Dz.U. z 2020 poz.1870) , ulega zmianie system nauczania w czasie pandemii COVID-19.
1.Uczniowie oddziału przedszkolnego – praca w trybie stacjonarnym zgodnie z ustalonym planem zajęć.
2. Uczniowie klas I-III – praca w trybie stacjonarnym zgodnie z ustalonym planem zajęć
3. Świetlica dla  zapisanych uczniów klas I-III jest czynna według normalnego harmonogramu zajęć.
4. Dla dzieci oddziałów przedszkolnych i uczniów klas I-III – obiady będą wydawane.
5. Uczniowie klas IV-VIII – praca w trybie zdalnym z wykorzystaniem metod i form kształcenia na odległość zgodnie z ustalonym planem zajęć.
· Uczniowie klas IV-VIII – zagadnienia będą przekazywane za pośrednictwem dziennika elektronicznego (zakładka zadania domowe). Obowiązują również konta Office 365 zintegrowane z dziennikiem elektronicznym.
· Uczeń zobowiązany jest uczestniczyć w zajęciach zdalnych.
5. Konieczne zmiany planu wynikające z absencji chorobowej nauczycieli będą zamieszczane na stronie internetowej szkoły: http://sp3.rabka.pl/wordpress .
6. Zajęcia z programów Małopolskie Talenty i  Zaangażowana Szkoła – informacja o ich realizacji zostanie przekazana w późniejszym terminie.