Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej Nr 3 Adama Mickiewicza w Rabce Zdroju

W związku z zaleceniami sanitarnymi rok szkolny 2020/2021 rozpocznie się  1 września 2020 r. bez uroczystego spotkania dla wszystkich uczniów i rodziców, które do tej pory odbywało się na boisku  szkolnym. W tym roku odbędą się spotkania klas z wychowawcą w salach lekcyjnych bez udziału rodziców. Dzieci przedszkolne, klasy „0” i klasy I  będą mogli uczestniczyć w rozpoczęciu roku z jednym rodzicem.

Bardzo proszę o zapoznanie się z harmonogramem rozpoczęcia roku szkolnego oraz dostosowaniem się  do  przyjętych zasad.

• Uczniowie wchodzą do szkoły pod opieką wychowawcy wyznaczonym wejściem  w maseczce lub przyłbicy, dezynfekują ręce, a następnie udają się na spotkanie  do wyznaczonej
  • Rodzice dzieci przedszkolnych, kl.0 i  I  proszeni  są o dezynfekcję rąk  oraz przybycie w maseczce lub przyłbicy.
  • Uczniowie przynoszą swój długopis oraz notatnik
  • Uczniowie, których rodzice wyrażają chęć korzystania z obiadów przez dziecko zgłaszają to u pani intendentki 1 września
klasa Godz. rozpoczęcia Wejście i wyjście ze szkoły Miejsce spotkania
GRUPA PRZEDSZKOLNA 9.15 Wejście od strony przedszkola sala przedszkolna