Z dumą i radością informujemy, iż uczennica naszej szkoły: ZUZANNA WÓJCIAK otrzymała tytuł Finalisty V Małopolskiego Konkursu Piosenki Niemieckojęzycznej SUPERSTAR 2020. Konkurs został zorganizowany przez Koło Jordanów/Oddział Katowice Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego, I LO im. E. Romera w Rabce – Zdroju oraz Miejski Ośrodek Kultury w Rabce – Zdroju. Celem konkursu było propagowanie nauki języka niemieckiego poprzez piosenkę, prezentacja umiejętności wokalnych i językowych a także promowanie aktywności twórczej wśród uczniów. Finał konkursu zaplanowany był na dzień 4 czerwca 2020 r w Amfiteatrze w Rabce Zdroju, jednak z uwagi na obecną sytuacją w kraju wywołaną koronawirusem otwarta impreza kulturalna została odwołana.

Opiekun: Joanna Macioł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *