28 lutego odbyła się w szkole akademia z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uczniowie przedstawili montaż poetycko-muzyczny upamiętniający bohaterów podziemia niepodległościowego z lat 40 i 50 XX wieku, którzy nie godząc się na uzależnienie Polski od ZSRR po zakończeniu II wojny światowej, kontynuowali walkę o pełną niepodległość Rzeczypospolitej. Piosenki, prezentacja oraz wystawa zdjęć z krótkimi biogramami Żołnierzy Niezłomnych dopełniły treści zaprezentowanych przez młodzież. Upamiętniając sylwetki tych, którzy „żyli prawem wilka”, spłacamy dług wdzięczności pokoleniu  Wyklętych -Niezłomnych, gdyż ich postawa i ofiara życia wpisała się w długi okres walk Polaków o wolność i suwerenność Ojczyzny.

„Cześć i chwała bohaterom! – wieczna pamięć poległym!”