IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia


W piątek 04.10.2019 r. obchodziliśmy w szkole IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja trwała przez cały dzień, w którym uczniowie klas ósmych egzaminowali młodszych kolegów i koleżanki podczas przerw międzylekcyjnych. Również na lekcjach matematyki nauczyciele organizowali mini konkursy z nagrodami. Punktem kulminacyjnym była rywalizacja najlepszych uczniów z całej szkoły.

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia miały na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, oraz propagowanie umiejętności sprawnego liczenia w pamięci. Mamy nadzieję, że to święto przypadło do gustu wszystkim uczniom oraz, że dobra znajomość tabliczki mnożenia będzie trwała u nich przez cały rok.

Gratulujemy wszystkim zdającym. Dziękujemy też osobom pracującym w komisjach egzaminacyjnych za poświęcony czas, wysiłek oraz świetną znajomość tabliczki mnożenia.