Rewia na lodzie


We wtorek 19 marca dzieci z naszej szkoły pojechały do Nowego Targu  na widowiskową rewię na lodzie pt. „Niezwykłe  przygody Sindbada żeglarza”, która odbyła się Miejskiej Hali Lodowej. Wystąpił w niej 40-osobowy zespół zawodowych łyżwiarzy, cyrkowców i aktorów.

Baśniowa opowieść przedstawiona w tej wyjątkowej formule robiła duże wrażenie na dzieciach, które miały okazję nie tylko śledzić samą fabułę, ale też podziwiać umiejętności łyżwiarzy czy akrobatów, widowiskową scenografię i kostiumy, czy ciekawe układy choreograficzne. Szczególne wrażenie na dzieciach robił m.in. statek piratów, widowiskowy finał, muzyczny fragment „Ryby piły się wkurzyły” oraz emocjonujący pokaz na szarfach w wykonaniu 20-letniej akrobatki Oleny Hawran, która wspinała się kilkanaście metrów nad taflą lodowiska.