Szkoła Podstawowa nr 3 w Rabce – Zdroju

Konkurs plastyczny ,,Sto lat Niepodległej”

W ramach obchodów 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowano w szkole konkurs plastyczny pod hasłem „100 lat Niepodległej”. Przy ocenie prac komisja konkursowa w składzie p. Małgorzata Bala , p. Grażyna Majchrowicz i p. Roksana Dudzik – Chmielecka biorąc pod uwagę treści historyczne, estetykę wykonania i pomysłowość przyznała I miejsce Magdalenie Dominik z kl.VII oraz wyróżniła prace następujących uczniów: Jana Skawskiego , Jakuba Wójciaka z kl. VA, Karola Wójtowicza z kl. VIB i Zuzanny Wójciak z kl.VII. Autorzy wyróżnionych prac otrzymali dyplomy i słodkie nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.
GRATULUJEMY!!!
Nagrodzone prace

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *