VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W piątek 28.09.2018 r. obchodziliśmy w szkole VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja jednak trwała znacznie dłużej bo przez cały tydzień, w którym uczniowie klas ósmych egzaminowali młodszych kolegów i koleżanki podczas przerw międzylekcyjnych.
Również na lekcjach matematyki nauczyciele organizowali mini konkursy z nagrodami. Punktem kulminacyjnym była rywalizacja najlepszych uczniów z całej szkoły.
Miło nam poinformować, że Szkolnym Mistrzem Tabliczki Mnożenia w naszej szkole została uczennica klasy 8 Weronika Bednarczyk.
Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia miały na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, oraz propagowanie umiejętności sprawnego liczenia w pamięci. Mamy nadzieję, że to święto przypadło do gustu wszystkim uczniom oraz, że dobra znajomość tabliczki mnożenia będzie trwała u nich przez cały rok.
Gratulujemy wszystkim zdającym. Dziękujemy też osobom pracującym w komisjach egzaminacyjnych za poświęcony czas, wysiłek oraz świetną znajomość tabliczki mnożenia