Szkoła Podstawowa nr 3

w Rabce - Zdroju

Nasza szkoła w lokalnych mediach

Wycieczka do Warszawy

W dniach 18XI 2013 -21XI 2013r. klasa  VI uczestniczyła  w trzydniowej wycieczce  do Warszawy.

W  pierwszym dniu , zaraz po przyjeździe  zwiedzaliśmy Muzeum  Powstania  Warszawskiego ,a następnie  udaliśmy się  na  wieczorny spacer po stolicy z przewodnikiem . Zobaczyliśmy Zamek Królewski i Stare Miasto nocą, uroczysta zmianę warty na Grobie  Nieznanego Żołnierza, Pałac Prezydencki, pomnik Syrenki.

W drugim  dniu pobytu udaliśmy się na zwiedzanie Zamku Królewskiego, Łazienek, jechaliśmy metrem oraz oglądaliśmy  panoramę Warszawy  nocą z 32 piętra  Pałacu  Kultury  i Nauki.

W ostatnim dniu  wycieczki przedpołudnie  spędziliśmy  w Centrum Nauki  Kopernik . Ostatnim punktem  zwiedzania  stolicy  był  Sejm- gdzie  przyglądaliśmy  się  obradom. Następnie  udaliśmy  się  w drogę  powrotną do  Rabki. Wycieczka  była  bardzo  udana.

Galeria zdjęć

Najważniejsze informacje
Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych

Na podstawie § 3 Rozporządzenia MEN z dnia 05 października 2010 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego, w związku z § 1 ust.3 cytowanego rozporządzenia (Dz.U. z 2010 r. Nr 186, poz.1245) informuję o ustaleniu dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
w roku szkolnym 2015/2016 zgodnie z poniżej podanymi terminami :

Kalendarz roku szkolnego

2015/16

Kalendarz roku szkolnego 2015/2016 w Szkole Podstawowej nr 3 w Rabce - Zdrój