Szkoła Podstawowa nr 3 w Rabce - Zdroju
               ul. Poniatowskiego 186
               34-700 Rabka Zdrój
               tel./fax: (0-18)2676184

ostatnia aktualizacja:                                             wtorek 31 maja 2011         17:35:59

Z kart historii
Dyrekcja i nauczyciele
Osiągnięcia szkoły
Oferta szkoły
Sportowe wieści
Nasi najlepsi
Szkolne Koło SPSM

Linki do stron

Plan Lekcji

© BS

zalecana rozdzielczość:

Dnia 6.03.2008 w naszej szkole został powołany komitet pod nazwą
SPOŁECZNY KOMITET SZKOLNY, przy Szkole Podstawowej nr 3 w Rabce - Zdroju. Komitet powstał, aby móc zgodnie z prawem pozyskiwać środki finansowe, które umożliwią zakup pomocy naukowych, poprawę funkcjonalności szkoły, zakup nowości wydawniczych i lektur, nagród dla wyróżniających się uczniów, organizację imprez dla środowiska szkolnego i wiele innych zamierzeń.

Aby korzystać z możliwości pozyskiwania środków finansowych komitet podjął współpracę ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole Małopolska, z siedzibą w Krakowie (strona internetowa www.spsm.edu.pl)
Stowarzyszenie posiada od lat status Organizacji Pożytku Publicznego (wykaz podmiotów OPP jest dostępny na stronie
www.baza.pozytek.ngo.pl), co otwiera przed nami wiele form pozyskiwania funduszy - darowizny, wpłata 1% podatku, sprzedaży cegiełek, znaczków, imprez dochodowych.

Wszelka działalność naszego komitetu będzie w pełni jawna i na bieżąco rozliczana oraz kontrolowana, o czym będziecie państwo informowani na stronie internetowej naszej szkoły oraz przez ogłoszenia na tablicy ogłoszeń.

Już dziś apelujemy do państwa o wspomożenie komitetu przekazaniem 1% podatku. Wpłaty te umożliwią nam szybkie rozpoczęcie pomocy naszej szkole, tym samym pomogą naszym dzieciom, uczniom szkoły w zdobywaniu wiedzy.

DZIĘKUJEMY!

Jak przekazać 1% podatku  na rzecz Społecznego Komitetu Szkolnego,

przy Szkole Podstawowej nr 3 w Rabce - Zdroju

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej  www.pozytek.gov.pl

Informacji udzielają również urzędy skarbowe.