=

Szkoła Podstawowa nr 3 w Rabce - Zdroju
im. Adama Mickiewicza
ul. Poniatowskiego 186
34-700 Rabka Zdrój
tel./fax: (0-18)2676184
           

    ostatnia aktualizacja:                                             sobota 24 marca 2012         18:29:47                                       


Z kart historii
Dyrekcja i nauczyciele
Uczniowie
Osiągnięcia szkoły
Oferta szkoły 
Zajęcia pozalekcyjne
Z życia szkoły 
Galeria
Sportowe wieści 
Nasi najlepsi
Rada Rodziców
Biblioteka szkolna
Szkolne Koło SPSM

Publikacje

Linki do stron

Plan Lekcji
Wykaz podręczników

    © BS

zalecana rozdzielczość:
1024x768


 

       

Rok szkolny 2011/2012

 

·     16.09 - Powiatowy Przegląd Twórczości Plastycznej ,,Ukryte w drewnie - wydobyte dłutem" - nagroda dla Pauliny Skwarek z klasy V

·     23.09 - Otwarte Biegi Przełajowe - runda jesienna o Puchar Burmistrza Rabki - Zdrój - Aleksandra Wójciak - I miejsce

·    23.03 - I Konkurs Recytatorski z okazji ;;Dnia Poezji"

Rok szkolny 2010/2011

 

·     20.10 - Małopolski konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Krakowie      

                  Żurek Damian osiągnął najlepszy wynik

·     05.11 - Konkurs matematyczny - IV edycja Matematyka Plus      

                  Julia Miśkowiec z klasy V osiągnęła najlepszy wynik

·     06.12 - Konkurs literacki - List do Świętego Mikołaja organizowany przez MOK w Rabce      

                  M. Lebiecka, M. Luberda - nagrody

·     19.12 - Konkurs plastyczny - Ozdoby choinkowe organizowany przez MOK w Rabce      

                  wyróżnienie dla A. Chlebickiej z klasy III i dzieci z świetlicy szkolnej

 

Rok szkolny 2009/2010

 

·     listopad - rozstrzygnięcie literacko - plastycznego konkursu szkolnego pt ,,Legendy polskie"      

           I miejsce: Jadwiga Zięba, Izabella Filas, Patrycja Bondarczuk,

           II miejsce: Jurzec Marta, Bala Karolina, Erb Julia, Filas Iwona, Łopuch Patrycja, Baran Julia, Lebiecka Magdalena

          III miejsce: Jarosz Marcin

·     grudzień - Ogólnopolski konkurs matematyczny SEZAM. Nasi uczniowie zdobyli w nim wyróżnienia: Bartosz Handzel z klasy V za 11 miejsce i Piotr Kolecki z klasy VI za 14 miejsce

·     18.03 - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ,,Kangur" - bdb - P. Kolecki klasa VI i J. Zięba klasa IV, wyróżnienie - M. Smoleń klasa IV

·     13.05 - Konkurs Recytatorski im. Antoniny Zachary - Wnękowej

I miejsce - P. Czyszczoń, M. Jurzec klasa V

III miejsce - M. Bednarczyk klasa V, K. Filas klasa IV i M. Wójciak klasa IV

          

Rok szkolny 2008/2009

 

·      październik - konkurs zorganizowany przez szkolną bibliotekę i świetlicę pt. Album mojego miasta. Celem konkursu było przybliżenie i pogłębienie wiedzy o historii i lecznictwie w Rabce – Zdrój.
Zwycięzcą został uczeń kl. V Mateusz Biedroń
Przyznano również nagrody wyróżnienia dla:
Jagody Dąbrowskiej kl. VI
Jadwigi Ziemby kl. III
Kamila Walkowicza kl. III
Izy Śmieszek kl. IV
Marty Jurzec kl. IV

·      październik – plastyczny konkurs SKO zorganizowany dla kl. I – III przez p. M. Moskal pt. Moja książeczka SKO.
I miejsce – Wójciak Julia
II miejsce – Chariasz Magdalena
III miejsce – Mendelowska Anna

·      18 listopad – VI Gminny konkurs recytatorski pt. Piękno Ziemi Ojczystej zorganizowany przez SP 2.
W kat. kl. I – III miejsce Bocianowska Aleksandra
W kat. kl. II – II miejsce Joanna Śmieszek
W kat. kl. III – III miejsce Rabska Anna
                                     Wyróżnienie Kumorowicz K

·      listopad – szkolny konkurs plastyczny pt. Portret Św. Mikołaja zorganizowany przez bibliotekę i świetlicę szkolną. Wśród licznych prac wyłoniono 15 najlepszych i przyznano:
5 pierwszych miejsc
5 drugich miejsc
5 trzecich miejsc
Przyznano również 10 wyróżnień

·      listopad – konkurs poetycki pt. List do Św. Mikołaja organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną.
Wyróżnienie dla dzieci uczęszczających na świetlicę.

·      konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej pt. Małopolska dba środowisko zorganizowany przez Urząd Marszałkowski w Krakowie.
Nagroda dla Jagody Dąbrowskiej kl. VI

·      konkurs muzyczny pt. Śpiewamy Kolędy zorganizowany przez SP w Skawie.
Wyróżnienie dla Dominiki Bryniarskiej kl. III

·      szkolny konkurs plastyczny pt. Serduszka zorganizowany przez uczennice kl. IV i świetlicę.

 

Rok szkolny 2006/2007

 

 - Konkurs recytatorski im. Antoniny Zachary - Wnękowej

I miejsce - Marta Sokołowska, Alicja Luberda, Aleksandra Luberda - klasa VI a

III miejsce - Magdalena Bednarczyk - klasa II

 

 - XV Ogólnopolski Konkurs Poetycki pt. ,,Serduszkowy wiersz"

I miejsce - dzieci ze świetlicy szkolnej

wyróżnienie - Izabela Filas - klasa II

 

 - Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem ,,Niech kolędy nuta mocno u nas brzmi maleńkiemu Jezusowi dziś"

III miejsce - klasa,,0" przy Szkole Podstawowej nr 3

 

- Międzyszkolny konkurs Kolęd i Pastorałek w Rdzawce

I miejsce - Grażyna Krzysztofiak - klasa III

III miejsce - Izabela Filas - klasa II

 

- Slalom gigant - Igrzyska Młodzieży Szkolnej - kategoria dziewcząt

III miejsce - Anna Magiera - klasa IV

 

 - Piłka halowa - o Puchar Ferii - klasa V chłopcy - IV miejsce

 

 - Igrzyska Powiatu Nowotarskiego w pływaniu

II miejsce Patrycja Łopuch - styl dowolny - kategoria dziewcząt

 

Uczniowie:

Międzyszkolne konkursy i zawody sportowe

Rodzaj i tytuł

Miejsce

Nazwisko i imię ucznia

Rok

Kros rowerowy

Puchar

 

99/2000

Narciarstwo alpejskie Biegi przełajowe

I miejsce grupa średnia I miejsce grupa młodzieżowa I miejsce I miejsce grupa średnia III miejsce grupa młodzieżowa

J. Wójciak W. Sokołowski M. Rogowiec W. Wyka K. Leśniak

 

Halowy     turniej     Piłki Nożnej

III miejsce

Kl. V

01/02

Biegi przełajowe

III miejsce

K. Leśniak

 

Narciarstwo  alpejskie -Puchar Spytkowic

i miejsce

A. Wójciak

 

Narciarstwo alpejskie

Halowy    turniej     Piłki Nożnej

I miejsce grupa średnia II miejsce grupa średnia Ul miejsce grupa starsza III miejsce grupa starsza II miejsce

A. Wójciak B. Zając A. Dziedzina W. Sokołowski Kl. VI

02/03

Lekkoatletyka 4-bój

II miejsce

Kl. V dziewczęta

 

Konkurs         plastyczny Szopka Bożonarodzeniowa

I miejsce II miejsce

J. Smoleń, M. Kapłon, M. Kolecki M. Madaszek, P. Wójtowicz

 

Konkurs          plastyczny Mapa Rabki

I miejsce

D. Litke

03/04

Narciarstwo alpejskie

I miejsce

A. Wójciak

 

Lekkoatletyka 4-bój

III miejsce

grupa starsza dziewcząt

 

Biegi przełajowe

I miejsce

P. Wójtowicz

 

Konkurs          plastyczny Szopka

Bożonarodzeniowa

II miejsce

T. Bala

04/05

Turniej taneczny

I miejsce

Uczniowie kl. III-IV

 

Biegi przełajowe

I miejsce

P. Wójtowicz

 

Konkurs plastyczny Mój ulubiony Święty

Narciarstwo alpejskie

Konkurs poezji Zachary Wnękowej

I miejsce I miejsce 11 miejsce I miejsce grupa starsza I miejsce grupa młodzieżowa I miejsce

P. Kolecki S. Darłak

M. Egert A. Wójciak A. Magiera M. Sokołowska Luberda

 

*   Powiatowe konkursy i zawody sportowe

Rodzaj i tytuł

Miejsce

Nazwisko i imię ucznia

Rok

Małopolski przegląd twórczości dzieci i młodzieży — TRIADA

Narciarstwo alpejskie

Wyróżnienie I miejsce

K1.V A. Wójciak

01/02

Narciarstwo alpejskie — mistrzostwa Polski Liga Zakopiańska

Małopolski przegląd twórczości dzieci i młodzieży - TRIADA

III miejsce Wyróżnienie

A. Wójciak

M. Egert K. Gacek M. Kolecki

02/03

Narciarstwo alpejskie — Szczawnica

Konkurs matematyczny Kangur

II miejsce Wyróżnienie

A. Wójciak M. Sokołowska, M. Erb

03/04

Narciarstwo alpejskie - Szczawnica

I miejsce

A. Wójciak

04/05

Osiągnięcie przez uczniów kl. VI wysokich wyników (powyżej średniej gminnej, powiatowej i wojewódzkiej) w sprawdzianie zewnętrznym przeprowadzonym przez OKE w Krakowie.

Inne:

*        Integracja   środowiska   i   pozyskiwanie   środków   finansowych   poprzez
organizowanie imprez dochodowych (zabawy andrzejkowe
).

*        Zorganizowanie   dodatkowych   zajęć   edukacyjnych:   Kółko   Europejskie,
Kółko Muzyczne, Zajęcia Sportowe - Brazylijskie Jujitsu, Zajęcia na basenie
dla klas IV.

*        udział uczennicy w programie ,,Dzieciaki z klasą