ostatnia aktualizacja:                                             środa 15 maja 2013         11:05:49

Z kart historii
Dyrekcja i nauczyciele
Osiągnięcia szkoły
Oferta szkoły
Sportowe wieści
Nasi najlepsi
Szkolne Koło SPSM

Linki do stron

Plan Lekcji

© BS

zalecana rozdzielczość:

KL. 0  wych. mgr Dorota Rabska

Uczniowie : Bednarczyk D., Handel S., Jurzec K., Jurzec W., Kaleta K., Kowalski M., Macioł M.,  Miśkowiec D., Pasternak M., Przybyło F., Skawski J., Toporkiewicz J., Wnękowicz A., Wójciak A.,      Wójciak J., Wójciak K.,   Wójtowicz K.,  Wójtowicz – Pitek M., Zając M., Żur E., Żurek B.

KL. 0   wych. mgr Beata Rapacz

Uczniowie : Bala A., Bonar M., Czekański P., Dziedzina B., Dziedzina J., Gil K., Handel Z., Klaczak P., Klimas N., Koszarek W., Luberda A., Mszański K., Skawski M., Stanik B., Stolarczyk M., Wójciak A.,Wójciak Wróblewska J., K., Żurek P., Źrubek J.

KL. I  wych. mgr Anna Rypel

Uczniowie : Bilski M., Czupta A., Dominik M., Jurzec J.,Kapłon M., Książek M.,  Macioł A.,Macioł A., Magiera K., Miśkowiec Z., Nawara J. Niezabitowski J., Pasternak D., Ptak J., Róg S., Rzonca F., SosenkoE., Wójciak A., Wójciak A., Wójciak P., Wójciak W., Wójciak Z., Wójciak Z.,   Żur H., Żurek M.

KL. II  wych. mgr Grażyna Majchrowicz

Uczniowie : Bednarczyk W., Data J.,Doniec ., Filas D. ,Gawron D. ,Górka M., Guzik N., Korpak N.,  Kuniczuk W., Luberda G., Luberda St., Miśkowiec W., Mlekodaj J., Podleś P., Szubryt C.,Turek N., Wójtowicz M., Wójciak K., Wójciak F., ZającJ.

KL. III wych. mgr Monika Moskal

Uczniowie : Bienek P., Bucka J., Handzel M., Hanula K., Jarosz D., Kantor A., Klaczak M., Korpak W., Kościelniak W., Ligarski K., Miśkowiec T., Nawrot J., Nizioł P., Ptak D., Sak M., , Słońska I., Sochań A., Ścisłowicz K., Świerk M., Wnękowska O., Wróblewski J., Zięba J., Źrubek K..

KL. IV  wych. mgr Lucyna Bartkowska

Uczniowie : Bocianowska J., Chryc G., Czekańska P., Czyszczoń K., Dudek Z., Dudzik N., Handzel R., Jaskowiak E., Kaliński O., Kantor W., Kołodziejczyk P., Mierzwa M., Rode M., Stolarczyk J., Szpilkowska E., Wnękowicz K., Wójciak M., Zych J.

KL. V   wych. mgr Krystyna Skawska

Uczniowie : Baran A., Baran J., Bednarczyk N., Bilska W., Bulek K., Chlebicka A., Czekański M., Filas Ł., Gil W., Gorzut L., Hajda K., Jarosz D., Kaleta E., Klaczak A., Krzysztof M., Lebiecka M., Luberda M., Macioł A., Myszkal M., Pękala J., Podleś A., Rzepka K., Turek W., Wojdyła K., Wójciak A., Wójciak A., Wójciak J., Wójciak M., Wójciak N., Zając J., Zając K., Zając M.

KL. VI   wych. mgr Teresa Barglik / Grzegorz Bryniarski

Uczniowie : : Bagadzińska K., Blecharczyk A., Bochnar P., Chlebek Ł., Czupta M., Dudek E., Gacek J., Handzel M., Hanula I., Krzysztof A., Krzysztof P., Krzysztofiak Z., Ligarska J., Luberda M., Magiera I., Mendelowska A., Pasternak A., Pietrzak P., Rabski M., Rzepka M., Skwarek P., Sochań G., Śmieszek J., Śmietana M., Wilk J., Wójciak J., Wójciak K., Zięba A.