ostatnia aktualizacja:                                             środa 15 maja 2013         11:05:49                                       


Z kart historii
Dyrekcja i nauczyciele
Uczniowie
Osiągnięcia szkoły
Oferta szkoły 
Zajęcia pozalekcyjne
Z życia szkoły 
Galeria
Sportowe wieści 
Nasi najlepsi
Rada Rodziców
Biblioteka szkolna
Szkolne Koło SPSM

Publikacje

Linki do stron

Plan Lekcji
Wykaz podręczników

    © BS

zalecana rozdzielczość:
1024x768


 

       

 

KL. 0  wych. mgr Dorota Rabska

Uczniowie : Bednarczyk D., Handel S., Jurzec K., Jurzec W., Kaleta K., Kowalski M., Macioł M.,  Miśkowiec D., Pasternak M., Przybyło F., Skawski J., Toporkiewicz J., Wnękowicz A., Wójciak A.,      Wójciak J., Wójciak K.,   Wójtowicz K.,  Wójtowicz – Pitek M., Zając M., Żur E., Żurek B.

KL. 0   wych. mgr Beata Rapacz

Uczniowie : Bala A., Bonar M., Czekański P., Dziedzina B., Dziedzina J., Gil K., Handel Z., Klaczak P., Klimas N., Koszarek W., Luberda A., Mszański K., Skawski M., Stanik B., Stolarczyk M., Wójciak A.,Wójciak Wróblewska J., K., Żurek P., Źrubek J.

KL. I  wych. mgr Anna Rypel

Uczniowie : Bilski M., Czupta A., Dominik M., Jurzec J.,Kapłon M., Książek M.,  Macioł A.,Macioł A., Magiera K., Miśkowiec Z., Nawara J. Niezabitowski J., Pasternak D., Ptak J., Róg S., Rzonca F., SosenkoE., Wójciak A., Wójciak A., Wójciak P., Wójciak W., Wójciak Z., Wójciak Z.,   Żur H., Żurek M.

KL. II  wych. mgr Grażyna Majchrowicz

Uczniowie : Bednarczyk W., Data J.,Doniec ., Filas D. ,Gawron D. ,Górka M., Guzik N., Korpak N.,  Kuniczuk W., Luberda G., Luberda St., Miśkowiec W., Mlekodaj J., Podleś P., Szubryt C.,Turek N., Wójtowicz M., Wójciak K., Wójciak F., ZającJ.

KL. III wych. mgr Monika Moskal

Uczniowie : Bienek P., Bucka J., Handzel M., Hanula K., Jarosz D., Kantor A., Klaczak M., Korpak W., Kościelniak W., Ligarski K., Miśkowiec T., Nawrot J., Nizioł P., Ptak D., Sak M., , Słońska I., Sochań A., Ścisłowicz K., Świerk M., Wnękowska O., Wróblewski J., Zięba J., Źrubek K..

KL. IV  wych. mgr Lucyna Bartkowska

Uczniowie : Bocianowska J., Chryc G., Czekańska P., Czyszczoń K., Dudek Z., Dudzik N., Handzel R., Jaskowiak E., Kaliński O., Kantor W., Kołodziejczyk P., Mierzwa M., Rode M., Stolarczyk J., Szpilkowska E., Wnękowicz K., Wójciak M., Zych J.

KL. V   wych. mgr Krystyna Skawska

Uczniowie : Baran A., Baran J., Bednarczyk N., Bilska W., Bulek K., Chlebicka A., Czekański M., Filas Ł., Gil W., Gorzut L., Hajda K., Jarosz D., Kaleta E., Klaczak A., Krzysztof M., Lebiecka M., Luberda M., Macioł A., Myszkal M., Pękala J., Podleś A., Rzepka K., Turek W., Wojdyła K., Wójciak A., Wójciak A., Wójciak J., Wójciak M., Wójciak N., Zając J., Zając K., Zając M.

KL. VI   wych. mgr Teresa Barglik / Grzegorz Bryniarski

Uczniowie : : Bagadzińska K., Blecharczyk A., Bochnar P., Chlebek Ł., Czupta M., Dudek E., Gacek J., Handzel M., Hanula I., Krzysztof A., Krzysztof P., Krzysztofiak Z., Ligarska J., Luberda M., Magiera I., Mendelowska A., Pasternak A., Pietrzak P., Rabski M., Rzepka M., Skwarek P., Sochań G., Śmieszek J., Śmietana M., Wilk J., Wójciak J., Wójciak K., Zięba A.